Atraktivní práce ve stabilní firmě

Chcete získat zajímavou a kvalifikovanou práci a spolupracovat dlouhodobě? Společnost oekoplan je stabilní firmou a perspektivním zaměstnavatelem, který si váží svých zaměstnanců.
Naše společnost oekoplan vznikla roku 1997 v rámci rakouské skupiny Oekostrom AG. Od samého počátku se Vám snažíme poskytovat co nejlepší servis, proto je naším mottem jednat „ekonomicky, ekologicky a pokrokově“.

Ekonomickou, ekologickou a pokrokovou úsporou energie se zabýváme již 18 let, přičemž se neustále zdokonalujeme, abychom poskytovali vždy nejlepší služby.

Práce u nás

  • Zajímavá
  • Dlouhodobá
  • Férová

Aktuálně nabízíme tyto pozice

Společnost oekoplan Czech Republic s.r.o. se sídlem v centru Brna působí na trhu již 20 let. jedná se o stabilně rostoucí firmu, která vyhotovuje významné zakázky. Firma se zabývá zpracováním průkazů energetické náročnosti budov, energetických auditů, energetických posudků a projektů úspor energie.

Společnost oekoplan Czech Republic hledá v Brně uchazeče na pozici technického pracovníka (dohoda o provedení práce, práce na IČO). Firma oekoplan působí na trhu již od roku 1997. Zabýváme se vypracováním energetické certifikace budov a financováním projektů úspor energie..

Společnost oekoplan Czech Republic hledá ve všech regionech ČR uchazeče na pozici technického pracovníka (dohoda o provedení práce, práce na IČO). Firma oekoplan působí na trhu již od roku 1997. Zabýváme se vypracováním energetické certifikace budov a financováním projektů úspor energie.