Obchodník se zkušenostmi

Popis pozice

Hledáme zkušeného a ambiciózního obchodníka, který se stane nepostradatelnou součástí našeho týmu. Tato pozice vyžaduje silnou osobnost s výbornými komunikačními dovednostmi, sebereflexí a tahem na branku. Pokud máte zkušenosti v oblasti obchodu a péče o zákazníky a jste ochotni přijmout nové výzvy, rádi vás přivítáme v naší firmě.

Hlavní pracovní náplň

  • Vyhledávání a navazování vztahů se smluvními partnery, včetně projektantů, stavebních firem a realitních kanceláří.
  • Péče o stávající partnery a zákazníky, včetně poskytování informací a podpory od objednání až po dokončení zakázky.
  • Vytváření cenových nabídek a zajištění jejich předložení klientům.
  • Kompletní příprava, zpracování a dokumentace pro výběrová řízení.
  • Práce a orientace v systému CRM.
  • Ústní i písemná komunikace s klienty.

Požadujeme

  • Silné komunikační dovednosti.
  • Cílevědomost a ochotu přijmout výzvy.
  • Samostatnost a flexibilitu v práci.
  • Sebereflexi a schopnost učit se.
  • Vynikající znalost českého jazyka, jak slovem, tak písmem.
  • Systematičnost a trpělivost.
  • Schopnost pracovat v týmu.

Nabízíme

  • Možnost se stát součástí úspěšného týmu.
  • Práci ve stabilní a etablované firmě s výbornou pověstí na trhu.
  • Odborný rozvoj a možnost kariérního růstu.
  • Příjemné kancelářské prostředí v centru Brna.
  • Konkurenceschopné finanční ohodnocení.
  • Benefity a další motivační programy.

Další informace

  • Tato pozice vyžaduje schopnost rychle se adaptovat na nové situace a pracovat pod tlakem.
  • Zkušenosti v oblasti obchodu jsou výhodou.
  • Mladý a přátelský tým kolegů.
  • Práce v malé rodinné firmě.

Pokud se cítíte být vhodným kandidátem pro tuto pozici a jste připraveni přijmout výzvu, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na prace@oekoplan.cz.

Kontakt:

oekoplan Czech Republic, s.r.o.
Rašínova 2
602 00 Brno
+420 511 440 236