Technický pracovník

pro zpracování PENB

Odborný asistent energetického auditora

Společnost oekoplan Czech Republic se sídlem v centru Brna hledá uchazeče na pozici Technický pracovník pro zpracování PENB (HPP).

Náplň práce:

  • vyhodnocování stavebních výkresů a projektové dokumentace z pohledu energetické náročnosti budov
  • evidence získaných údajů v rámci informačního systému
  • kontakt s klienty ve vazbě na výše uvedené
  • vedení, vzdělávání, koordinace a kontrola týmu techniků
  • spolupráce s energetickým auditorem na zpracování průkazů energetické náročnosti budov PENB, energetických posudků (Zelená úsporám), energetických auditů
  • zaměřování budov z pohledu vyhodnocení energetické náročnosti budov
  • občasné jednodenní výjezdy v rámci ČR

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Dobrou znalost práce s PC a internetem
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti, příjemný projev
  • Ochotu učit se nové věci, výkonnost, pečlivost, pozitivní myšlení
  • Zkušenosti z oblasti obchodu a telemarketingu výhodou
  • Znalost německého jazyka a řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • Nekuřák

Nabízíme:

  • zajímavou a výdělečnou práci v oboru stavebnictví
  • komplexní zaškolení na danou problematiku
  • práci na plný úvazek (flexibilní pracovní doba)
  • zázemí perspektivní a stabilně rostoucí firmy
  • rozšíření znalostí v oblasti technického zařízení budov a energetické náročnosti budov
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, Multisport karta, sick days, možnost občasné homeoffice)
  • možnost podílet se na významných zakázkách

Cítíte-li se naší nabídkou osloveni, pošlete prosím svůj motivační dopis a CV opatřené fotografií
na prace@oekoplan.cz.

Kontakt:

oekoplan Czech Republic, s.r.o.
Rašínova 2
602 00 Brno
+420 776 571 001
prace@oekoplan.cz

Tlačítko Zpět