Energetický audit budov i firem

V oblasti úspor energie dokážeme poskytnout profesionální náhled na Vaše stávající hospodaření, identifikovat slabá místa a navrhnout kde a jak můžete ušetřit.

Poptat cenu energetického auditu zdarma

KVALITNĚ

Naši energetičtí auditoři jsou odborníci s kvalifikací a bohatými zkušenostmi.

VÝHODNĚ

Nemusíte se bát nákladů. Energetický audit Vám zajistíme za skvělou cenu.

RYCHLE

Víme, že Váš čas jsou peníze. Od nás žádné průtahy nečekejte.

KONSTRUKTIVNĚ

Audit přinese řešení, která do budoucna uleví Vaší peněžence.

ŠETRNĚ

Výsledky energetického auditu pomohou nejen Vám, ale i přírodě a jejím zdrojům.

Naše energetické audity budov,
šetrný přístup k přírodě i k peněžence

Velká část Vašich finančních prostředků mizí v nákladech za energie. Pokud chcete ušetřit, zpracování energetického auditu Vaší nemovitosti je ideální volbou. Náš auditor Vám přinese informace o dosavadním stavu využívání všech druhů energií v budově. Sami uvidíte, kde přicházíte o peníze. Poté připravíme seznam doporučení, která pomohou zbytečným výdajům zabránit.

Zákonná povinnost energetického auditu

Povinnost zpracovat energetický audit vyplývá ze zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, jestliže Vaše čísla spotřeby překračují zákonem stanovenou spotřebu energie, která je uvedena v prováděcí vyhlášce č. 480/2012 Sb. Energetický audit tedy musíte povinně vypracovat, pokud překročíte:

●  1 500 GJ celkové roční spotřeby energie jako složka státu, krajů, obcí a příspěvková organizace
●  35 000 GJ celkové roční spotřeby energie jako fyzická a právnická osoba
●  700 GJ celkové roční spotřeby energie jako vlastník budov a areálů samostatně zásobovaných energií

Povinnosti pravidelného zpracování energetického auditu nejméně jednou za 4 roky se nevyhnete ani v tom případě, že jste podnikatel, který nespadá do kategorie malý nebo střední podnikatel, upravené v Doporučení 2003/361/ES.

Energetický audit administrativní budovy již od 12 000 Kč

Cenu energetického auditu administrativní budovy o rozloze 1900 m2 pro Vás máme přichystanou již od 12 000 Kč bez DPH. Stačí, aby budova byla v blízkosti Brna a měla zpracovanou dobrou projektovou dokumentaci.

Proč firemní energetické audity budov od nás

Naši auditoři jsou skutečnými odborníky s mnohaletou praxí a osvědčením Ministerstva průmyslu a obchodu. Výsledkem jejich práce budou Vaše úspory. S námi máte jistotu, že audit provedeme kvalitně, výhodně, rychle, konstruktivně a šetrně. Ať už sháníte energetický audit v Brně, Pardubicích, Plzni, Kolíně, nebo kdekoli jinde, u nás vždy potkáte jen odborníky.