Energetické posudky
pro dotace

Vypracujeme Vám energetický posudek, abyste mohli ušetřit s dotačním programem
Nová zelená úsporám a s operačními programy Životní prostředí nebo Podnikání a inovace
pro konkurenceschopnost.

Poptat cenu energetického posudku

KVALITNĚ

Naši energetičtí auditoři a specialisté jsou odborníky s kvalifikací a bohatými zkušenostmi.

RYCHLE

Víme, že Váš čas jsou peníze. Od nás žádné průtahy nečekejte.

BEZ RIZIK

Posudky vyhotovujeme vždy v souladu s aktuální výzvou dotačního programu.

ŠETRNĚ

Dokazujeme, že šetrnost k přírodě je ekonomicky výhodná.

VÝHODNĚ

Posudky zpracováváme za atraktivní ceny.

Šetřete peníze i přírodu s našimi energetickými posudky pro dotační a operační programy

K získání dotací z programu Nová zelená úsporám nebo Životní prostředí již nepotřebujete kompletní energetický audit, nyní můžete šetřit jednoduše. Postačí Vám energetický posudek splňující dotační požadavky, který pro Vás vypracujeme spolehlivě a rychle. Posoudíme, zda Vaše nemovitost splňuje předem stanovené technické, ekologické a ekonomické parametry potřebné pro splnění dotačních podmínek. Díky energetickému posudku tak zjistíte, zda máte nárok na dotace z následujících dotačních a operačních programů.

Energetický posudek pro Novou zelenou úsporám

Dodání energetického posudku pro získání dotace NZÚ našimi energetickými specialisty garantujeme do 10 pracovních dní od získání kompletních podkladů a Vy se tak můžete co nejdříve pustit do snižování energetické náročnosti Vaší budovy. Ať už budete zateplovat obvodové pláště nebo budovat nízkoenergetickou novostavbu, dlouhodobou úsporu energií podpořenou dotačním programem Nová zelená úsporám Váš rozpočet výrazně ocení.

Energetický posudek pro Operační program Životní prostředí

Pokud Vaše budova patří do veřejné sféry, pak můžete zažádat o podporu z Operačního programu Životní prostředí. OPŽP nabízí v letech 2014 – 2020 téměř 2,637 miliardy eur z Fondu soudržnosti a Evropského fondu pro regionální rozvoj. S našimi odborníky získáte prvotřídní energetický posudek pro rekonstrukci veřejné budovy.

Energetický posudek pro Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Chcete snížit energetickou náročnost svého podnikání? Uvažujete o zateplení, modernizaci nebo rekonstrukci rozvodů elektřiny, plynu a tepla v budovách podniku? Pak můžete zažádat o dotaci z programu Úspory energie, který je součástí OPPIK. Dodání potřebného energetického posudku budovy Vám zajistí naši energetičtí specialisté, a to rychle a v přesně takové formě, která splňuje všechny požadavky výzvy.