Energetické posudky
pro dotace

Vypracujeme Vám energetický posudek, abyste mohli ušetřit s dotačním programem
Nová zelená úsporám a operačními programy Životní prostředí nebo Podnikání a inovace
pro konkurenceschopnost.

Poptat cenu energetického posudku

KVALITNĚ

Naši auditoři jsou odborníci s kvalifikací a bohatými zkušenostmi.

RYCHLE

Víme, že Váš čas jsou peníze. Od nás žádné průtahy nečekejte.

BEZ RIZIK

Posudky vytváříme vždy v souladu s aktuální výzvou programu.

ŠETRNĚ

Dokazujeme, že šetrnost k přírodě je cenově výhodná.

VÝHODNĚ

Posudek Vám zpracujeme za skvělou cenu.

Šetřete peníze i přírodu s našimi energetickými posudky pro dotační a operační programy

K získání dotací z programu Nová zelená úsporám nebo Životní prostředí již nepotřebujete kompletní energetický audit, nyní můžete šetřit jednoduše. Postačí Vám energetický posudek splňující dotační požadavky, který pro Vás vypracujeme spolehlivě a rychle. Posoudíme, zda Vaše nemovitost plní předem stanovené technické, ekologické a ekonomické parametry potřebné pro splnění dotačních podmínek. Díky energetickému posudku tak zjistíte, zda máte nárok na dotace z následujících dotačních a operačních programů.

Energetický posudek pro Novou zelenou úsporám

Dodání energetického posudku pro získání dotace NZÚ našimi energetickými specialisty garantujeme do 10 pracovních dní od získání kompletních podkladů a Vy se tak můžete co nejdříve pustit do snížení energetické náročnosti Vaší budovy. Ať už budete zateplovat obvodové pláště, nebo chcete postavit nízkoenergetickou novostavbu, dlouhodobou úsporu energií podpořenou dotačním programem Nová zelená úsporám Vaše peněženka určitě ocení.

Energetický posudek pro Operační program Životní prostředí

Patří Vaše budova do veřejné sféry? Můžete zažádat o podporu z Operačního programu Životní prostředí. OPŽP nabízí v letech 2014 – 2020 téměř 2,637 miliardy eur z Fondu soudržnosti a Evropského fondu pro regionální rozvoj. S našimi odborníky získáte prvotřídní energetický posudek pro rekonstrukci veřejné budovy.

Energetický posudek pro Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Chcete snížit energetickou náročnost svého podnikání? Uvažujete o zateplení, modernizaci nebo rekonstrukci rozvodů elektřiny, plynu a tepla v budovách podniku? Pak můžete zažádat o dotace z programu Úspory energie, který je součástí OPPIK. Dodání potřebného energetického posudku budovy Vám zajistí naši energetičtí specialisté, a to rychle a v přesně takové formě, která splňuje všechny požadavky výzvy.